Parents

Sevgili Veliler,

Tanıdığım ve tanımadığım, biricik çocuklarının hayatına dokunabildiğim ve dokunmaya çalışacağım anneler, babalar, tüm veli’lere saygılar. Bu bölümde türkçe yazacağım çünkü herkese ulaşabilmek istiyorum.

Bu bölümde sizlerle kıymetli öğretmenlik deneyimlerimin sonucunda biriken, kendi gözlemlerime ve araştırmalara dayanan güzel bilgiler paylaşmaya çalışacağım. Tüm post’larımı şimdiden takibe alın lütfen. Sosyal Medya’da da duyurmayı planlıyorum, buraya yeni içerikler eklediğim zaman.

Şunun da altını çizmek isterim ki, lütfen sizde tüm aklınıza takılan soruları veya değinmemi isteyeceğiniz içerikleri bana ulaştırın, ben bildiğim kadarı ile cevaplamaya, hatta gerekli yerlerde sizin için alan araştırması yapıp cevaplayacağım. Burada hep birlikte bildiklerimizi paylaşmamız ve öğrenmeye devam etmemiz, çocuklarımıza örnek olmamız açısından da çok öenmli.

Umarım keyifli ve işinize yarar bilgiler paylaşabilirim sizlerle. Senelerdir, veli toplantılarında biriktirdiğim güzel sorularınızdan başlayacağım konulara değinmeye. Tabi eminim ki, konu konuyu açacak, sorular yeni sorular doğuracak.

Sizlerle buluşabildiğim için çok mutluyum. Sağlıkla ve bilgiyle kalın.

Aylin Öğretmen